15 października 2014  KONGRES STREFA INTER@KCJI – ZGŁOŚ SIĘ I PODAJ DALEJ!

Czas/Miejsce: 7-9 listopada 2014 r./Warszawa

 www.strefainterakcji.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń: 25 października 2014 r.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej nt. mowy nienawiści i szukasz inspiracji do bycia aktywistą/ on-line, lubisz działać z innymi, a także chcesz udoskonalić swoje pomysły i zwiększyć szanse w konkursie „Obraz i słowo kontra hejt” (szczegóły poniżej), zgłoś się na ogólnopolski Kongres „Strefa Inter@kcji”! 

W kongresie weźmie udział ponad 200 młodych aktywistów i liderów w wieku 16-30 lat z całej Polski, którzy zdobędą wiedzę i umiejętności, jak skutecznie przeciwdziałać mowie nienawiści w Internecie.

Udział w Kongresie jest bezpłatny. Organizatorzy pokrywają koszty wyżywieniapodczas Kongresu, a dla uczestników spoza Warszawy także zakwaterowanie w hotelu IBIS Stare Miasto (w pok. 2 os.) oraz część lub całość kosztów podróży (w zależności od ilości zgłoszonych osób).

Dla uczestników, którzy wezmą udział w całym Kongresie, przewidziane są certyfikaty uczestnictwa.


Więcej informacji można uzyskać poprzez kontakt mailowy z Organizatorami – kongres@strefainterakcji.pl, stronę internetową – http://www.strefainterakcji.pl/ oraz wydarzenie na portalu Facebook: https://www.facebook.com/events/710158079075577/

Nie czekaj - zgłoś się już dziś! Czekamy na Ciebie!

 

Konkurs Fundacji Humanity in Action Polska!

Zastopuj HEJT

...i wygraj tablet w ogólnopolskim konkursie „Obraz lub słowo kontra hejt dla młodych ludzi w wieku 16-30 lat Fundacji Humanity in Action Polska!

Lubisz kreatywne wyzwania? 

Masz pomysł, jak reagować na nienawistne komentarze w Internecie? 

Chcesz inspirować innych, by nie byli bierni wobec nienawiści? 

Zgłoś swój pomysł do 30 listopada na: obraz /mem /mural /wzór tatuażu lub słowo/ hasło /tweeta w konkursie Humanity in Action Polska. 

Przyłącz się do nas w tworzeniu cyberprzestrzeni wolnej od hejtu
Bądźmy w kontakcie!

Fundacja Humanity in Action Polska
ul. Konwiktorska 7 lok. 43/7, 00 - 216 Warszawa, tel./fax: 
+48 22 635 01 50
www.humanityinaction.org
e-mail: poland@humanityinaction.org